Esrar İçirip Tecavüz Ettiler

0

Esrar İçirip Tecavüz Ettiler
Çocuk polisi tarafından kimlik kontrolü sırasında bulunan ve zanlıların esrar içirdiği iddia edilen kız çocuğu, Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne teslim edilirken 6 kişi gözaltına alındı. Bir kişinin ise, halen askerde olduğu öğrenildi.
Bursa’nın Osmangazi İlçesinde oturan 14 yaşındaki G.İ (14), üvey babasıyla problem yaşadığı gerekçesiyle 20 gün önce evinden kaçtı. Sokaklarda gezip, kafeterlayarlarda dolaşan kız çocuğu, bu sırada askerden izinli olarak Bursa’ya gelen Murat Tunç (20) ile tanıştı.

Bülent CİVANOĞLU / BURSA (CNA)
Bursa’da üvey babasıyla problem yaşadığı için evden kaçan 14 yaşındaki kız, kafeteryada tanıştığı dört  kişinin tecavüzüne, bu kişilerin tanıştırdığı üç kişinin de cinsel istismarına uğradı
Murat Tunç S.G’ ile iddiaya göre kendi evinde ilişkiye girerek kızlığını bozduktan sonra izinli olarak geldiği birliğine dönerken, S.G,yi arkadaşları Abdulbasit Seyrek (24),  Arif Tekin (19), İ.B (17),  Hüseyin Şen (29), Bilal Bilgin (20), Ufuk Yaşar (28) ile tanıştırdı. Bu kişilerden Abdulbasit Seyrek (24) ve Arif Tekin, ile İ.B  de  küçük kızla ilişkiye girdi.
Hüseyin Şen (29), Bilal Bilgin (20), Ufuk Yaşar (28) ise S.G’ye cinsel istismarda bulundu. Ailenin yaptığı kayıp müracatıyla aranan S.G. ise, Bursa Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi ekipleri tarafından bir kafeteryada yapılan kimlik kontrolü srasında bulundu.
S.G., uzman psikolog nezaretinde başına gelenleri anlatırken, polis iddialarda adı geçen 6 kişiyi gözaltına alındı. Bu kişilerden, küçük kızla ilişkiye girdiği iddia edilen Abdulbasit Seyrek, Arif Tekin ve İ.B, ”Yaşı küçük madureye tecavüz ve alıkoyma” suçundan Hüseyin Şen, Bilal Bilgin Ufuk Yaşar da “Cinsel İstismar”suçundan adliyeye gönderildi. Küçük kıza ilk tecavüzü gerçekleştirdiğibelirtilen ve halen vatani görevini yapan Murat Tunç’un hakkında yasal işlem başlatıldığı öğrenildi.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.