Kadınları Soyup Şantaj Yapan Sahte Psikolog Yakalandı

0

Kadınları Soyup Şantaj Yapan Sahte Psikolog Yakalandı

Ankara’da psikolog olduğunu söyleyerek tanıştığı kadınların cinsel içerikli görüntülerini çeken ve şantaj yapan Kubilay G.
Ankara’da yalnız yaşayan bazı kadınlar polise başvurarak, kendisini psikolog olarak tanıtan bir kişiyle birlikte oldukları sırada cinsel içerikli görüntülerinin çekildiğini ve bu yolla şantaja maruz kaldıklarını söyledi. Sahte psikolog hakkında 7 kadın şikâyetçi oldu. Kadınlar kredi kartlarının çalındığı yolunda da şikâyetlerde bulundu. yakayı ele verdi
Mağdur sayısının artması üzerine harekete geçen ekipler, şikâyetçi kadınların verdikleri bilgiler ve eşkaller sonucu Kubilay G.’ye ulaştı. Üç gün önce de G.’nin Yenimahalle’deki evine baskın yapıldı. Kubilay G. polise Ali Kıyıcı adına hazırlanmış nüfus cüzdanını gösterdi. Kimliğin sahte olduğunu tespit eden polis, Kubilay G.’yi gözaltına aldı.
7 kadın şikâyetçi oldu
Zanlı evinde bulunan F.D. adlı kadınla nişanlı olduklarını iddia etti. Evde yapılan aramada, dijital fotoğraf makinesi, dijital hafıza kartları, Yaşar Tuncay ve Emine Yurtoğlu adına düzenlenmiş nüfus cüzdanları ve bilgisayar ele geçirildi. Zanlının 2. evinde yapılan aramada ise CD’ler, 2 cep telefonu, daha önce birlikte olduğu kadınlara ait kredi kartlarıyla yapılan işlemlerin belgeleri ve dizüstü bilgisayar bulundu.
Polis, zanlının daha önce de 4 kez başkasına ait kredi ve banka kartlarını kendi istemleri dışında kullanmak suçundan yargılandığını saptadı. Kubilay G.’in yakalanmasının ardından çok sayıda kadın emniyete giderek zanlıyı teşhis etti. Zanlı G. aleyhine 14 kadın ifade verirken, 7’si şikâyetçi oldu. Kadınlar, zaman zaman Kubilay G.’nin kendilerini arayıp şantaj karşılığında nakit para istediğini de aktardı. Kubilay G. tutuklanarak cezaevine gönderildi.
habervitrini.com

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.