Kalıcı makyaj nasıl yapılır?

0

Kalıcı makyaj nasıl yapılır?
Peki kalıcı makyaj nasıl uygulanır?

Kalıcı makyaj ortalama olarak 2-3 saat süren bir işlem olmakta ve uygulanan kişinin el hafifliğine göre de çok az bir ağrı hissedilmektedir.
Kalıcı makyaj nasıl uygulanır?
Kalıcı makyaj uygulaması alımlı görünmenizi sağladığı kadar, aynı zamanda yüz bölgesinde ki bazı kusurları da kapatmakta ve şekil bozukluklarını giderek daha düzgün ve genç bir görünüm kazanmanızı sağlamaktadır. Özellikle de bu uygulama en çok da çalışan bayanları sevindirdi, çünkü onları her sabah makyaj yapma derdinden kurtardı. Mikro, steril ve tek kullanımlık iğneler hizmetler.com.tr yardımıyla uygulanan kalıcı makyaj, uzun seneler boyunca ciltte hiç bozulmadan kalıyor ve kişinin cildine doğal bir görünüm kazandırıyor.
Estetik uzmanlığında ki adı “mikro-pigment uygulaması” olan ve halk tarafından kalıcı makyaj olarak bilinen, doğal ve mineral renklerin deri altına aşılanması ile, alerjik etkisi yaratmayan ve kişinin vücut ve yüzü için tasarlanmış olan kokusuz ve katkısız renklerin kaş, göz çizgisi veya dudaklara uygulanası ile yapılan bir işlemdir
Ancak kalıcı makyaj yaptıranlar bu ağrıyı batma hissi olarak tabir ediyorlar ve korkulacak bir ağrı yaşamadıklarını da söylüyorlar. İşlem sırasında söz konusu bölgeyi uyuşturmak için yüzeysel anestezi yapılmaktadır. Ancak istenirse ve bir hekim hekim gözetiminde lokal anestezide uygulanıyor. Cilt nemi, cildin yoğunluğu, elastikiyeti, kısacası cildin genel durumuna göre işlem süresi değişebiliyor.
Bir önceki Elif Güveloğlu cilt lekelerine ev yapımı maske başlıklı konumuzda cilt lekelerine çözüm, muz maskesi nasıl yapılır ve yorgun ciltlere maske hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: kalıcı makyajda yüzüne uyuşturur

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.