Kırk Yaşından Sonra Anoreksik Ünlüler

0

Kırk Yaşından Sonra Anoreksik Ünlüler
47 yaşındaki güzel yıldız bu yüzden devamlı spor yapıyor ve ağır rejimlerle daha da kilo vermeye çalışıyor. Ancak hızla kilo verebilmek için aç gezen Love’ın şimdilerde ciddi beslenme sorunları yaşadığı söyleniyor.
COURTNEY LOVE
Eşi Kurt Cobain’i kaybettikten sonra aşırı derece kilo alan ve uyuşturucu bağımlısı olan Courtney Love (47), sonunda kilolarından kurtulmayı başardı.

Anoreksiya ile sadece gençler karşı karşıya kalmıyor! Birçok ünlü kadın, 40′lı yaşlarından sonra formda görünmek isterken sporun ve rejimin dengesini kaçırıyor. Depresyon ve güvensizlik de bu durumu tetikliyor!
TERI HATCHER
‘Desperate Housewives’ dizisinin yıldızı Teri Hatcher, ekran önünde sürekli formda bir görüntüye sahip olmak zorunda

DEMI MOORE
Kendinden yaşça küçük Ashton Kutcher’ı elinde tutabilmek için her yolu deneyen Demi Moore (49), eşinin kendisini genç kadınlarla aldatması sonucu büyük bir depresyona girdi. Moore, bu depresyon sonunda yemeden içmeden
MELANIE GRIFFITH
Ünlü oyuncu, Hollywood’da ayakta kalabilmek için ağır rejimler yapıyor. Geçtiğimiz günlerde çekilen fotoğrafları, Melanie Griffith’in (54) bu durum yüzünden hangi noktaya getirdiğini net bir şekilde gösteriyor.
PRENSES LETIZIA
İspanya Veliaht Prensi ile evlenen Letizia (40), her daim şık olmak ve eşini dünyanın dört bir yanında temsil etmek zorunda. Ancak bu durum eski bir televizyoncu olan Letizia üzerinde büyük bir baskı yarattı. Güzel Prenses, her geçen gün daha çok kilo vererek hem ailesini hem de sevenlerini üzüyor.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.