Oturarak zayıflamak nasıl olur?

0

Oturarak zayıflamak nasıl olur?
Oturduğunuz yerden yapacağınız birkaç hareketile rahatlıkla göbeğinizden kurtulabilir ve kendinizi oldukça mutlu hissedebilirsiniz.
Karın bölgesi yağlanmalarından oturarak zayıflayabileceğinizi söylesek, ne dersiniz? Kulağa imkansız geliyor olabilir, ama bu mümkün.

 
Oturduğumuz yerden kilo vermek, kulağa ne kadar hoş geliyor değil mi? Özellikle oturarak iş yapanlar ve hareket olanağı kısıtlı olanlar bu yöntemleri mutlaka denemeliler.

Oturduğunuz esnada karın kaslarınızı sıkın ve bir müddet bu şekilde kalın. Bu hareketi daha sonra tersi yönde de tekrarlayın. Daha sonra sıktığınız karın kaslarınızı bırakın ve gevşeyin.
Çapraz karın kaslarınızı çalıştırmak için ise, çapraz olarak sağ elinizi sol dizinizi geçecek yönde çevirin

Üst karın kasların otururken çalışması zordur. Bu karın kaslarını oturarak mümkün olduğu kadar çalıştırmak için, boynunuzu iyice öne doğru eğin ve çenenizi göğsüne yaslayarak biraz bu şekilde bekleyin.
Bir önceki Romatizma kalp krizini etkiliyor! başlıklı konumuzda romatizma, romatizma belirtileri ve romatizma bitkisel tedavi hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: oturarak zayiflama, oturdugum yerde nasıl zayıflarım, oturdugum yerden nasıl zayıflarım, oturarak nasıl zayıflanır, otururken zayıflamak

Paylaş.

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.